درباره ما

ما که هستیم؟

_

ماموریت و چشم انداز ما

هدف گروه فناوری اطلاعات آسمان افزایش سطح دانش جامعه در حوزه های مختلف IT و نوآوری های مختلف در این حوزه ها می باشد.

امیدواریم بتوانیم با محصولاتمان زندگی راحتتری برای شما به ارمغان بیاوریم.

نگرش

گروه فناوری اطلاعات آسمان با نگرشی پویا و نگاهی عمیق به سطح افق های آینده سعی در بهبود سطح علمی جامعه و آشنایی با فناوری های نوین دارد.

سیاست

گروه فناوری اطلاعات آسمان با بهره گیری از تیمی با تجربه و گردآوری کارشناسان و برنامه نویسان نخبه سعی در ارائه فوق العاده ترین فناوری های روز دنیا نموده است.

مهارت های ما

_

آمار صنعت ما

اتوماسیون خانگی یا domotics اتوماسیون ساختمان برای یک خانه است، به نام یک خانه هوشمند و یا خانه هوشمند. یک سیستم اتوماسیون خانه کنترل روشنایی، آب و هوا، سیستم های تفریحی و لوازم خانگی را کنترل می کند. همچنین ممکن است امنیت خانه مانند کنترل دسترسی و سیستم های هشدار را شامل شود.

هنگامی که با اینترنت متصل می شوید، دستگاه های خانگی یک جزء مهمی از اینترنت چیزها هستند.سیستم اتوماسیون خانه به طور معمول دستگاه های کنترل شده را به یک مرکز مرکزی یا “دروازه” وصل می کند.

90%

توسعه اپلیکیشن

97%

مشتریان خاص

86%

تحقیق و توسعه

92%

عنوان را وارد کنید

تاریخچه شرکت

_

ما با هم کار می کنیم

شرکت فناوری اطلاعات آسمان با بیش از یک دهه تجربه در حوزه IT و نوآوری در تولید محصولات مفتخر است که در خدمت شما عزیزان باشد.

این شرکت با گردهم آوردن تعدادی از مهندسان و برنامه نویسان نخبه ، سعی در نوآوری در عرصه IT داشته و دارد.

مشتریان این شرکت از جمله بزرگ ترین شرکت های خصوصی کشور می باشند که از زمان شروع همکاری تاکنون گروه فناوری اطلاعات آسمان را به عنوان نه تنها همکار بلکه به عنوان عضوی از شرکت خود می دانند.

گروه فناوری اطلاعات آسمان در بیش از ده استان و ده ها شهر کشور دارای نمایندگی می باشد و در حوزه های برنامه نویسی ، مجازی سازی ، سیستم های وایرلس هوشمند ، سئو ، شبکه های راه دور ، سیستم های تلفنی ویپ ، شبکه ، راه اندازی و اجرای پروژه های ویدئو وال ، راه اندازی انواع وب سایت ها و اجرای پروژه های حوزه IT شرکت ها و در نهایت راه اندازی و کانفیگ انواع سرور و مجازی سازی سرور ها و ماشین های مجازی سازی فعالیت دارد.

همکاران

_

همکاران و حامیان ما

اعضا

_

تیم ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

جان کارتر توسعه دهنده

جو لی وو موسس

آماندا دوا توسعه دهنده

Mark Smith Manager