SEO

چطور سئو سایت خود را افزایش دهیم؟

سئو (Search Engine Optimized) به بهینه سازی سایت جهت بهتر شدن شناخت سایت به موتور های جستجو گویند .

«سئو» به معنای فریب و یا دستکاری موتور‌های جستجو با روش‌های غیر اخلاقی نیست.آن‌ها برای کمک کردن به بهبود رویت و ارتباط وب سایت‌ها در نتایج جستجوی طبیعی با هدف رسیدن به رتبه‌بندی بالا، ایجاد شده‌اند.

«سئو» را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغییر استراتژیک وب سایت‌ها دانست. این فرآیند به بیان مهمترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جستجو، می‌پردازد.

سئو فرآیند ساده‌ای نیست که به راحتی پیاده‌سازی شود زیرا نیازمند دانش زیاد، علم پیش زمینه‌ای و صبر است. موتور‌های جستجو با تغییر مداوم الگوریتم‌های رتبه‌بندی خود غیر قابل پیش‌بینی هستند؛ بنابراین وظیفه مهندسین سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است.

از دید بازاریابی اینترنتی، «سئو» به چگونگی کار کردن موتورهای جستجو و اینکه کاربران چه چیزی جستجو می‌کنند و همین‌طور کلمات کلیدی تایپ شده و اینکه کدام یک از موتورهای جستجو توسط مخاطبان مورد توجه قرار می‌گیرد را مورد بررسی قرار می‌دهد.
ITSGCO.IR

بهینه سازی سایت

روش‌های گوناگونی می‌توانند برتری یک صفحه وب را در میان نتایج جستجو افزایش دهند. لینک کردن متقابل صفحات یک وب سایت جهت فراهم نمودن لینک‌های بیشتر به صفحات مهمتر، می‌تواند شانس در دید بودن آن را افزایش دهد. نوشتن محتوایی که شامل کلمات کلیدی باشد، به نحوی که متن حاصل، به طیف گسترده‌ای از ورودی‌های جستجو مرتبط باشد، می‌تواند سبب افزایش ترافیک شود.

با بهترینا همراه باشید

 

گروه فناوری اطلاعات آسمان با مدیریت سئو ده ها وب سایت و بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب این حوزه ، آماده همکاری با شما عزیزان می باشد.
برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن های تماس:
 ۰۲۱۹۵۱۱۹۴۴۷ و  ۰۳۴۳۲۲۶۸۹۹۷