افزایش سئو سایت (5 راهکار برای افزایش سئوی سایت)

سئو
  1. انتشار محتوای مرتبط
کیفیت محتوای سایت شما ، مهمترین امتیاز در مقابل موتورهای جستجوگر برای شماست و هیچ جایگزینی برای محتوا وجود ندارد . محتوای کافی که به طور خاص برای کاربر مورد نظر ایجاد شده است، ترافیک سایت را افزایش می دهد که باعث افزایش اعتبار و ارتباط سایت شما می شود.
برای هر صفحه بهترین عبارت کلیدی را انتخاب کنید
فکر کنید که چگونه یک مخاطب ممکن است برای یک صفحه خاص جستجو کند ( مانند «مهندسی مکانیک در میشیگان»، «بهترین برنامه کاربردی فیزیک» یا «درجه فناوری میشیگان»). سپس این عبارت را چند بار در سرار صفحه خود تکرار کنید ، یکبار یا دوبار در ابتدا و انتهای صفحه و دو تا چهار بار دیگر در بقیه‌ی متن و محتوای خود تکرار کنید. فراموش نکنید که از “bold, italics” و تگ های عنوان و سایر تگ‌های تاکیدی برای برجسته سازی عبارت کلیدی استفاده کنید ، اما بیش از حد این کار را انجام ندهید. بهترین نوشته ها و مقالات خود را بخاطر سئو فدا نکنید. بهترین نوشته‌های شما برای موتورهای جستجوگر نوشته نشده‌اند بلکه برای کاربران و مخاطبانتان نوشته شده‌اند.
 2.  محتوای سایت خود را مرتبا بروز رسانی کنید احتمالا شما متوجه شدید ما روی محتوایی که می‌نویسیم بسیار قوی کار می‌کنیم. حتی موتورهای جستجوگرهم همین کار را انجام می‌دهند. بروز رسانی محتوا به طور منظم به عنوان یکی از بهترین شاخص‌های مرتبط بودن سایت به حساب می‌آید ، بنابراین مطلب گذاشتن و تولید محتوا بسیارمفید و مهم است و بهتر است سایت خود را بروز نگه دارید. 

3. 
متادا هنگام طراحی وب سایت شما، هر صفحه حاوی فضای بین تگ <head> است که برای وارد کردن ابرداده یا اطلاعات مربوط به محتویات صفحه شما است. اگر شما یک سایت CMS دارید، تیم وب UMC این اطلاعات را برای شما آماده کرده است: متادیتای عنوانابرداده عنوان مسئول عناوین صفحه نمایش داده شده در بالای پنجره مرورگر است. این مهمترین فراداده در صفحه شماست. برای کسانی که وب سایت CMS دارند، تیم وب یک سیستم خودکار برای ایجاد عنوان متا برای هر صفحه وب ایجاد کرده است. توصیف متادادهابرداده ، توصیف متنی است که یک مرورگر در بازده جستجوی صفحه شما استفاده می کند. آن را به عنوان صفحه نمایش وب سایت خود در نظر بگیرید و یک توضیح مختصر و جذاب از آنچه درون آن قرار دارد و با هدف تشویق مردم برای ورود به آن است. کلمه کلیدی متادادهکلمه کلیدی متاداده عبارتی است که افراد آن را جستجو می‌کنند وقتی می‌خواهند صفحه شما را پیدا کنند. شما می خواهید عبارات مختلفی را وارد کنید. با این حال، حریص نشوید: اگر لیست شما بیش از حد باشد، مرورگر به طور کامل داده ها را نادیده می گیرد.به عنوان یک قاعده کلی، سعی کنید آن را به حدود 6-8 عبارات با هر عبارت شامل 1-4 حرف باشد و همین حد را نگه دارید.یک نمونه عالی “درجه علوم رایانه” است. 

4. 
سایت شما یک لینک ارزشمند داشته باشدبر روی ایجاد لینک‌های مرتبط بر متن تمرکز کنید و بجای داشتن لینک “اینجا کلیک کنید” ، سعی کنید نام مقصد را بنویسید.”اینجا کلیک کنید” هیچ ارزشی برای موتورهای جستجوگر ندارد زیرا به لینک URL متصل نیست.

5. 
استفاده از برچسب‌های ALTهمیشه رسانه های تصویری و تصویری خود را با استفاده از برچسب های alt یا توضیحات متن جایگزین توصیف کنید. آنها موتورهای جستجو را قادر می سازند صفحات خود را تعیین کنند، که بسیار مهم است، مخصوصا برای افرادی که از مرورگرهای متن استفاده می کنند.

سئو

ITSGCO

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *