خدمات گروه فناوری اطلاعات آسمان

تحت وب سازی

تحت وب سازی

باج افزار ها

باج‌افزارها ( Ransomware) گونه‌ای از بدافزارها هستند که دسترسی به سیستم را محدود می‌کنند و ایجادکننده آن برای برداشتن محدودیت درخواست باج می‌کند. برخی از انواع آن‌ها روی فایل‌های هارددیسک رمزگذاری انجام می‌دهند و برخی دیگر ممکن است به سادگی سیستم را قفل کنند و پیام‌هایی روی نمایشگر نشان دهند که از کاربر می‌خواهد مبالغی را واریز کنند. باج‌افزارها ابتدا در روسیه مشاهده شدند اما اخیراً تعداد حملات باج‌افزارها به کشورهای دیگر از جمله استرالیا، آلمان و ایالات متحده آمریکا افزایش یافته‌است.

گروه فناوری اطلاعات آسمان با بهره گیری از نیروهای متخصص در لابراتوار ویروس شناسی این مرکز قادر است فایلهای آلوده شما عزیزان را رمزگشایی نموده و تحویل نماید.

باج افزار ها
پشتیبان گیری هوشمند

پشتیبان گیری هوشمند

گروه فناوری اطلاعات آسمان با رویکرد حل مشکل و با اختصاص سرورهای امن برای پشتیبان گیری هوشمند دیتابیس انتخابی شما و با هزینه ای کاملا مقرون به صرفه، با مکانیزمی کاملا خودکار در ساعتهای مشخص از دیتابیس انتخابی پشتیبان گیری نمونده و با ارسال به سرورهای امن این گروه، امنیت داده های شما را تضمین می نماید.

لذا در صورت بروز مشکل ( هک، باج افزار،کرش دیسک سخت، خرابی سیستم و … ) با انتقال داده ها از این سرورها به سیستم شما عزیزان، هیچگونه خسارتی بابت از دست دادن داده هامتوجه کاربران نخواهد بود و بیم از دست دادن اطلاعات حیاتی شرکت محلی از اعراب نخواهد داشت.

آسان فیش

نرم افزار فیش حقوقی آنلاین یک نرم افزار تحت وب می باشد که سازمان ها و شرکت ها با هر سیستم حقوق و دستمزدی که استفاده میکنند را قادر می سازد تا فیش حقوقی را به صورت بسیار ساده در فضای وب انتشار دهند.

مهمترین قابلیت این نرم افزار این است که بدون نیاز به هیچگونه دانش فنی و بارگزاری خروجی اکسل حقوق و دستمزد ، نرم افزار به صورت خودکار عملیات فیش حقوقی پرسنل را صادر و در پنلشان به صورت نمایشی ، PDF و قابل چاپ ارائه می کند.

آسمان طب

نرم افزار مدیریت کلینیک تحت وب قابل اجرا در تمام سیستم عامل ها با قبلیت ارسال خودکار معرفی نامه بیمه.
یکی دگر از ویژگی های مهم این نرم افزار قابلیت ارسال پیامک می باشد. با‬ ‫استفاده‬ ‫از‬ ‫امکان‬ ‫ارسال‬ ‫پیا‬مک ‬‫در‬ ‫این‬ ‫نرم‬ ‫افزار‬ ‫یادآوری‬ ‫های‬‫ مختلف‬ ‫مانند‬ ‫یادآوری‬
‫مراجعه ‬‫مجدد‬ ‫بیمار‪،‬‬ ‫یادآوری‬ ‫کمبود‬ ‫کالای‬ ‫خاص‬ ‫در‬ ‫انبار‬ ‫و‬ ‫یادآوری‬ ‫موارد‬ ‫موردنظر‬ ‫مدیریت‬ ‫کلینیک‬ ‫امکان‬ ‫پذیر‬
‫شده‬‫ است ‪و همچنین‬ ‫ارسال‬ ‫لینک‬ ‫های ‬‫متناسب‬ ‫با‬ ‫نیاز‬ ‫کلینیک‬ ‫و‬ ‫بیمار‬ ‫ممکن‬ ‫می‬ ‫باشد.

voIP

تلفن تحت شبکهVoIP به معنای انتقال همزمان مکالمات تلفنی بر روی یک شبکه دیتا که با نام IP تلفنی نیز از آن یاد می شود ، امکان استفاده از اینترنت برای مکالمات تلفنی را فراهم می نماید.

در مقابل استفاده از خطوط تلفن سنتی ، VoIP از فن آوری دیجیتال استفاده می نماید و نیازمند یک اتصال broadband نظیر DSL است . VoIP یک روش برای تبدیل سیگنال های آنالوگ صوت به داده های دیجیتال است که از طریق اینترنت منتقل می شوند. یک روش مجازاً رایگان برای برقرای ارتباطات تلفنی در هر جای دنیا تبدیل کند. فقط کافی است هزینه ISP را بپردازید. هدف از این‌کار غلبه گام‌به‌گام بر چالش‌هایی است که انتقال ترافیک صوتی را برروی بستر نه چندان باکیفیت شبکه‌های محلی با خطر روبه‌رو می‌سازد.

امن و غیرقابل نفوذ

سیستم عامل ویندوز و لینوکس

اجاره سرور مجازی با مشخصات دلخواه شما

اینترنت پرقدرت و نامحدود

سوالی دارید؟
بخش سوالات متداول ما را بخوانید و با ما همراه شوید.

question